Номер артикула
1150512500N
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 82 mm
- 82 mm
415 mm
Загальна довжина630 mm
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів3
Діаметр отворів12 mm
Висота125 mm
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Номер деталі виробникаUnia: PO/01323
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Высота | 125 mm |
| Діаметр отворів | 12 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 1150512500N |
| Номер деталі виробника | Unia: PO/01323 |
| Загальна довжина | 630 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 82 mm 82 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


