Номер артикула
1150522000N
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 82 mm
- 82 mm
415 mm
Загальна довжина655 mm
Монтанавлево
Кількість монтажних отворів3
Діаметр отворів12 mm
Висота150 mm
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Номер деталі виробникаUnia: PO/01326 MX
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Высота | 150 mm |
| Діаметр отворів | 12 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | 1150522000N |
| Номер деталі виробника | Unia: PO/01326 MX |
| Загальна довжина | 655 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 82 mm 82 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



