Номер артикула
1153522000N
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 56 mm
- 141 mm
- 120 mm
465 mm
Загальна довжина718 mm
Монтанавлево
Кількість монтажних отворів4
Діаметр отворів12 mm
Висота150 mm
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Підходить для корпусуZX
Номер деталі виробникаUnia: PO/01191 ZX
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Высота | 150 mm |
| Діаметр отворів | 12 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 4 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | 1153522000N |
| Номер деталі виробника | Unia: PO/01191 ZX |
| Загальна довжина | 718 mm |
| Підходить для корпусу | ZX |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 56 mm 141 mm 120 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



