Номер артикула
1410010066N
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина490 mm
Ширина75 mm
Товщина10 mm
Кількість монтажних отворів2
ТипЗгорнутий
ДвустороннийДа
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Номер деталі виробника1410010066
ЗагартованийНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Двосторонній | Так |
| Довжина | 490 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Ні. |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 1410010066N |
| Номер деталі виробника | 1410010066 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 75 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


