Номер артикула
50201023020111P
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 135 mm
- 113 mm
420 mm
Загальна довжина620 mm
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів3
Висота150 mm
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Номер деталі виробника- 5320-404300781
- 5320-404300781-21
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Высота | 150 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 50201023020111P |
| Номер деталі виробника | 5320-404300781 5320-404300781-21 |
| Загальна довжина | 620 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 135 mm 113 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


