Номер артикула
0404701600
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина110 mm
Ширина47 mm
Товщина4 mm
Форма7L
Напрям обертанняправая
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Номер деталі виробника0404701600
Форма діркиКруглий
Діаметр дірок21 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діаметр дірок | 21 mm |
| Довжина | 110 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Направление вращения | права |
| Номер артикула | 0404701600 |
| Номер деталі виробника | 0404701600 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Товщина | 4 mm |
| Форма | 7L |
| Форма дірки | Круглий |
| Ширина | 47 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




