Номер артикула
50201025000010P
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами95 mm
Загальна довжина288 mm
Загальна довжина403 mm
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів2
Діаметр отворів13 mm
Висота103 mm
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Номер деталі виробникаUnia: 1025/000-01/0
ЗагартованийНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Высота | 103 mm |
| Діаметр отворів | 13 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Ні. |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 50201025000010P |
| Номер деталі виробника | Unia: 1025/000-01/0 |
| Загальна довжина | 403 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 95 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



