Номер артикула
50201109010020P
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 113 mm
- 113 mm
405 mm
Загальна довжина610 mm
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів3
Висота150 mm
Номер деталі виробникаUnia: 1109010021/P
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Высота | 150 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 50201109010020P |
| Номер деталі виробника | Unia: 1109010021/P |
| Загальна довжина | 610 mm |
| Відстань між отворами | 113 mm 113 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



