Номер артикула
51201414000010
EANЕд. вимірюванняу кожному
Ширина32 mm
Товщина10 mm
Загальна висота510 mm
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Підходить для моделі машини/автомобіляKombi;Ares;Mars
Номер деталі виробника51201414000010
НаконечникДа
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ARES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ед. измерения | у кожному |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 51201414000010 |
| Номер деталі виробника | 51201414000010 |
| Загальна висота | 510 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | Kombi;Ares;Mars |
| Наконечник | Да |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 32 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



