Номер артикула
1101403000DN
EAN8719607231602ед. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами115 mm
Загальна довжина460 mm
Загальна довжина675 mm
Кількість монтажних отворів3
Діаметр отворів12 mm
Висота150 mm
Товщина12 mm
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Номер деталі виробникаUnia: 1101/40-300/0, AS/0184
ЗагартованийНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719607231602 |
| Высота | 150 mm |
| Діаметр отворів | 12 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Ні. |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Номер артикула | 1101403000DN |
| Номер деталі виробника | Unia: 1101/40-300/0, AS/0184 |
| Загальна довжина | 675 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 115 mm |
| Товщина | 12 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

