Номер артикула
1023020620
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 115 mm
- 115 mm
385 mm
Загальна довжина545 mm
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів3
Висота125 mm
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Номер деталі виробникаUnia: 1023/02-062/0, CZ/112
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Высота | 125 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 1023020620 |
| Номер деталі виробника | Unia: 1023/02-062/0, CZ/112 |
| Загальна довжина | 545 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 115 mm 115 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


