Номер артикула
12505310
EANЕд. вимірюванняу кожному
Наручний діаметр560 mm
Товщина6 mm
Номер деталі виробника12505310
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуКвадратний
Ширина центрального шнура42.5 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ед. измерения | у кожному |
| Зовнішній діаметр | 560 mm |
| Номер артикула | 12505310 |
| Номер деталі виробника | 12505310 |
| Плоский центр | Так |
| Товщина | 6 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | Квадратний |
| Ширина центрального шнура | 42.5 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


