Номер артикула
1279201030
EANЕд. вимірюванняу кожному
Наручний діаметр455 mm
Товщина6 mm
Номер деталі виробника1279201030
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуКвадратний
Ширина центрального шнура30.5 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ед. измерения | у кожному |
| Зовнішній діаметр | 455 mm |
| Номер артикула | 1279201030 |
| Номер деталі виробника | 1279201030 |
| Плоский центр | Так |
| Товщина | 6 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | Квадратний |
| Ширина центрального шнура | 30.5 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


