Номер артикула
1067910070
EANЕд. вимірюванняу кожному
No кот. гвинта5000-123512K
No кот. гвинта5000-123512K
Довжина456 mm
ліворуч / праворучПравая
Відстань між монтажними отворами80 mm
Кількість монтажних отворів2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 456 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Номер артикула | 1067910070 |
| Відстань між монтажними отворами | 80 mm |
| вліво / вправо | права |
| No кот. гвинта | 5000-123512K |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


