Номер артикула
1067911000
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 140 mm
- 120 mm
450 mm
Загальна довжина675 mm
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів4
Висота150 mm
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Підходить для корпусу- Ibis Vario
- Ibis XL
- Ibis XXL
- Vis L
- Vis XL
Unia: VIS 08, 1067/91-100/0
No кот. гвинта5000-123512K
ліворуч / праворучПравая
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 150 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 4 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 1067911000 |
| Номер деталі виробника | Unia: VIS 08, 1067/91-100/0 |
| Загальна довжина | 675 mm |
| Підходить для корпусу | Ibis Vario Ibis XL Ibis XXL Vis L Vis XL |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 140 mm 120 mm |
| вліво / вправо | права |
| No кот. гвинта | 5000-123512K |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


