Номер артикула
1067911500
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 120 mm
- 140 mm
450 mm
Загальна довжина675 mm
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів4
Діаметр отворів12 mm
Висота150 mm
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Підходить для корпусу- Ibis XL
- Ibis XXL
- Ibis Vario
- Vis L
- Vis XL
Unia: 1067/91-150/0, VIS 09
Символ виробникаVIS 09
Висота150 mm
Довжина675 mm
No кот. гвинта5000-123512K
СторонаПравая
Заміна5020-VIS09
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 150 mm |
| Діаметр отворів | 12 mm |
| Довжина | 675 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 4 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 1067911500 |
| Номер деталі виробника | Unia: 1067/91-150/0, VIS 09 |
| Загальна довжина | 675 mm |
| Підходить для корпусу | Ibis XL Ibis XXL Ibis Vario Vis L Vis XL |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 120 mm 140 mm |
| Символ виробника | VIS 09 |
| Сторона | правая |
| Заміна | 5020-VIS09 |
| No кот. гвинта | 5000-123512K |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



