Номер артикула
1067920020
EANЕд. вимірюванняу кожному
Ширина345 mm
Відстань між отворами- 95 mm
- 160 mm
3
Загальна довжина164 mm
Монтанавлево
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | 1067920020 |
| Загальна довжина | 164 mm |
| Відстань між отворами | 95 mm 160 mm |
| Ширина | 345 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



