Номер артикула
1067920030
EANЕд. вимірюванняу кожному
Кількість монтажних отворів2
Відстань між отворами145 mm
Загальна довжина490 mm
Монтанавлево
Ширина100 mm
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | 1067920030 |
| Загальна довжина | 490 mm |
| Відстань між отворами | 145 mm |
| Ширина | 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



