Номер артикула
1067921000
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 140 mm
- 120 mm
455 mm
Номер деталі виробникаUnia: 1067/92-21-100/0, VIS 016
No кот. гвинта5000-123512K
ліворуч / праворучЛіва
Висота150 mm
Довжина675 mm
Кількість монтажних отворів4
No кот. гвинта5000-123512K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 150 mm |
| Довжина | 675 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 4 |
| Номер артикула | 1067921000 |
| Номер деталі виробника | Unia: 1067/92-21-100/0, VIS 016 |
| Загальна довжина | 455 mm |
| Відстань між отворами | 140 mm 120 mm |
| вліво / вправо | ліва |
| No кот. гвинта | 5000-123512K |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


