Номер артикула
1067921500
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами- 120 mm
- 140 mm
450 mm
Загальна довжина660 mm
Монтанавлево
Кількість монтажних отворів4
Діаметр отворів12 mm
Висота150 mm
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Номер деталі виробникаUnia: 1067/92-150/0, VIS 017
Символ виробникаVIS 017
Висота150 mm
Довжина675 mm
No кот. гвинта5000-123512K
СторонаЛіва
Заміна5020-VIS017
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 150 mm |
| Діаметр отворів | 12 mm |
| Довжина | 675 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 4 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | 1067921500 |
| Номер деталі виробника | Unia: 1067/92-150/0, VIS 017 |
| Загальна довжина | 660 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 120 mm 140 mm |
| Символ виробника | VIS 017 |
| Сторона | Ліва |
| Заміна | 5020-VIS017 |
| No кот. гвинта | 5000-123512K |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



