Номер артикула
1067930020
EANЕд. вимірюванняу кожному
Символ виробникаVIS 25
Висота228 mm
Довжина270 mm
Кількість монтажних отворів8
No кот. гвинта5000-123512K
СторонаП / Л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 228 mm |
| Довжина | 270 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 8 |
| Номер артикула | 1067930020 |
| Символ виробника | VIS 25 |
| Сторона | П / Л |
| No кот. гвинта | 5000-123512K |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



