Номер артикула
1067940010
EANЕд. вимірюванняу кожному
Кількість монтажних отворів3
Відстань між отворами- 145 mm
- 200 mm
716 mm
Монтанавлево
Ширина100 mm
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | 1067940010 |
| Загальна довжина | 716 mm |
| Відстань між отворами | 145 mm 200 mm |
| Ширина | 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



