Номер артикула
1115180020
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами70 mm
Загальна довжина230 mm
Монтанавлево
Кількість монтажних отворів2
Діаметр отворів10 mm
Підходить для марки машини/автомобіляUnia
Номер деталі виробникаUnia: 1115/18-002/0
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діаметр отворів | 10 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | 1115180020 |
| Номер деталі виробника | Unia: 1115/18-002/0 |
| Загальна довжина | 230 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Unia |
| Відстань між отворами | 70 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


