Номер артикула
1116710020
EANЕд. вимірюванняу кожному
Символ виробникаPO 740
Відстань між монтажними отворами175 / 80 mm
Висота90 mm
Довжина473 mm
Кількість монтажних отворів2
No кот. гвинта5000-123512K
СторонаПравая
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 90 mm |
| Довжина | 473 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Номер артикула | 1116710020 |
| Відстань між монтажними отворами | 175 / 80 mm |
| Символ виробника | PO 740 |
| Сторона | правая |
| No кот. гвинта | 5000-123512K |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



