Номер артикула
3401900
EANЕд. вимірюванняу кожному
Докладний описПлуги Lemken - Клинія польової дошки
Відстань між отворами100 mm
Підходить для корпусуAK10
Необхідна кількість болтів2
Ширина190 mm
Довжина120 mm
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 120 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Необхідну кількість болтів | 2 |
| Номер артикула | 3401900 |
| Детальний опис | Плуги Lemken - Клинія польової дошки |
| Підходить для корпусу | AK10 |
| Відстань між отворами | 100 mm |
| Ширина | 190 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



