Номер артикула
4653605
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами125 mm
Відчинок, діаметр he20 / 16 mm
Довжина750 mm
Номер оригінального465.3605
Відстань між отворами125 mm
Підходить для ісх. номери465.3605
Товщина20 mm
Ширина60 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина | 750 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 4653605 |
| Отвір, діаметр Ø | 20 / 16 mm |
| Підходить для вих. номери | 465.3605 |
| Відстань між отворами | 125 mm |
| Товщина | 20 mm |
| Ширина | 60 mm |
| № оригінальний | 465.3605 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


