Номер артикула
4653680
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами130 mm
Довжина875 mm
Діаметр отвору або каналу ✔24 / 20 mm
Номер оригінального465.368
Відстань між отворами130 mm
Підходить для ісх. номери465.368
Товщина22 mm
Ширина70 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Диаметр отверстия или канала Ø | 24 / 20 mm |
| Довжина | 875 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 4653680 |
| Підходить для вих. номери | 465.368 |
| Відстань між отворами | 130 mm |
| Товщина | 22 mm |
| Ширина | 70 mm |
| № оригінальний | 465.368 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


