Номер артикула
4679107
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між отворами55 / 125 - 75 mm
Довжина192 mm
Номер оригінального467.9107
Відстань між отворами55 / 125 - 75 mm
Підходить для ісх. номери467.9107
Товщина10 mm
Ширина100 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина | 192 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 4679107 |
| Підходить для вих. номери | 467.9107 |
| Відстань між отворами | 55 / 125 - 75 mm |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 100 mm |
| № оригінальний | 467.9107 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


