Номер артикула
3013840
EANЕд. вимірюванняу кожному
Докладний описПлуги Lemken - Болти зрізні
Тип вимірюваньМетрічний
Діаметр різьбленняM16
Довжина50 mm
Довжина різьблення22 mm
Тип різьбленняМетрічний
Розмір гайкового ключа24 mm
Висота голівки10 mm
Якість10.9
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота голівки | 10 mm |
| Діаметр різьби | M16 |
| Довжина | 50 mm |
| Длина резьбы | 22 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Якість | 10.9 |
| Номер артикула | 3013840 |
| Детальний опис | Плуги Lemken - Болти зрізні |
| Розмір гайкового ключа | 24 mm |
| Тип вимірювань | Метричний |
| Тип різьблення | Метрічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


