Номер артикула
U02331
EAN40017023317ед. вимірюванняу кожному
ВластивостіВиготовлення пластику
Марка транспортного засобу/модель/рисунокLemken
Шкала1:16
Вік14 year(s)
Тип автомобіляПавутина
Тип промислового використанняСільське господарство
Підходить для гриНі.
Матеріал- Метал
- Пластик
Ні.
Ширина без упаковки150 mm
Довжина без упаковки250 mm
Висота без пакування110 mm
Кількість у пакунку1 pcs
Вікова категорія3+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 40017023317 |
| Вік | 14 year(s) |
| Вікова категорія | 3+ |
| Висота без пакування | 110 mm |
| Довжина без упаковки | 250 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість в упаковці | 1 pcs |
| Марка транспортного засобу/модель/рисунок | Lemken |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Номер артикула | U02331 |
| Підходить для гри | Ні. |
| З акумуляторами | Ні. |
| Властивості | Виготовлення пластику |
| Тип автомобіля | Павутина |
| Тип промислового використання | Сільське господарство |
| Ширина без упаковки | 150 mm |
| Шкала | 1:16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




