Номер артикула
U02222
EAN400172228ед. вимірюванняу кожному
ВластивостіВиготовлення пластику
Марка транспортного засобу/модель/рисунокLemken
Шкала1:16
Вік3 year(s)
Тип автомобіляФронтальний культиватор
Тип промислового використанняСільське господарство
Підходить для гриДа
МатеріалПластик
З акумуляторамиНі.
Ширина без упаковки150 mm
Довжина без упаковки380 mm
Висота без пакування120 mm
Кількість у пакунку1 pcs
Вікова категорія3+
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4001702022228 |
| Вік | 3 year(s) |
| Вікова категорія | 3+ |
| Висота без пакування | 120 mm |
| Довжина без упаковки | 380 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість в упаковці | 1 pcs |
| Марка транспортного засобу/модель/рисунок | Lemken |
| Матеріал | Пластик |
| Номер артикула | U02222 |
| Підходить для гри | Да |
| З акумуляторами | Ні. |
| Властивості | Виготовлення пластику |
| Тип автомобіля | Фронтальний культиватор |
| Тип промислового використання | Сільське господарство |
| Ширина без упаковки | 150 mm |
| Шкала | 1:16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




