Номер артикула
3451001LKR
EAN8719607079495ед. вимірюванняу кожному
Докладний описШахраї Lemken - Груді відвалювали змінені
Ширина285 mm
Відстань між отворами- 160 mm
- 165 mm
235 mm
Монтанавлево
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Підходить для корпусуB2K
Номер деталі виробника3451001
Необхідна кількість болтів3
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8719607079495 |
| Ед. измерения | у кожному |
| Монтажна сторона | вліво |
| Необхідну кількість болтів | 3 |
| Номер артикула | 3451001LKR |
| Номер деталі виробника | 3451001 |
| Загальна довжина | 235 mm |
| Детальний опис | Шахраї Lemken - Груді відвалювали змінені |
| Підходить для корпусу | B2K |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Відстань між отворами | 160 mm 165 mm |
| Ширина | 285 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


