Номер артикула
U02026
EAN40017020262ед. вимірюванняу кожному
ВластивостіВиготовлення пластику
Марка транспортного засобу/модель/рисунокLemken
Шкала1:16
Вік3 year(s)
Тип автомобіляСілка
Тип промислового використанняТранспорт
Підходить для гриДа
Матеріал- Метал
- Пластик
Ні.
Ширина без упаковки320 mm
Довжина без упаковки435 mm
Висота без пакування150 mm
Кількість у пакунку1 pcs
Вікова категорія4+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Комбінація |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4001702020262 |
| Вік | 3 year(s) |
| Вікова категорія | 4+ |
| Висота без пакування | 150 mm |
| Довжина без упаковки | 435 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість в упаковці | 1 pcs |
| Марка транспортного засобу/модель/рисунок | Lemken |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Номер артикула | U02026 |
| Підходить для гри | Да |
| З акумуляторами | Ні. |
| Властивості | Виготовлення пластику |
| Тип автомобіля | Сілка |
| Тип промислового використання | Транспорт |
| Ширина без упаковки | 320 mm |
| Шкала | 1:16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




