Номер артикула
3014235
EANЕд. вимірюванняу кожному
Технічні подробиці- 7/16" = 11,11 мм
- 1/2" = 12,70 мм
- 5/8" = 15,88 мм
M20
lДовжина55 mm
bДовжина різьблення20 mm
sРозмір гайкового ключа30 mm
kВисота голівки12.5 mm
Якість10.9
Номер деталі виробника301.4235
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| b Довжина різьблення | 20 mm |
| d Діаметр різьблення | M20 |
| k Висота голівки | 12.5 mm |
| l Довжина | 55 mm |
| s розмір гайкового ключа | 30 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Якість | 10.9 |
| Номер артикула | 3014235 |
| Номер деталі виробника | 301.4235 |
| Технічні подробиці | 7/16" = 11,11 мм 1/2" = 12,70 мм 5/8" = 15,88 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



