Номер артикула
3374395GP
EAN87166826858ед. вимірюванняу кожному
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Винт1265109VK
Довжина300 mm
Підходить для ісх. номери337.4395
Товщина8 mm
Ширина100 mm
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 87161068858 |
| Гвинт | 1265109VK |
| Довжина | 300 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 3374395GP |
| Підходить для вих. номери | 337.4395 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Товщина | 8 mm |
| Ширина | 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


