Номер артикула
3451005
EANЕд. вимірюванняу кожному
Докладний описШахраї Lemken - Груді відвалювали змінені
Ширина290 mm
Відстань між отворами- 140 mm
- 228 mm
220 mm
Підходить для корпусуC2K
Номер деталі виробника3451005
Необхідна кількість болтів3
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ед. измерения | у кожному |
| Необхідну кількість болтів | 3 |
| Номер артикула | 3451005 |
| Номер деталі виробника | 3451005 |
| Загальна довжина | 220 mm |
| Детальний опис | Шахраї Lemken - Груді відвалювали змінені |
| Підходить для корпусу | C2K |
| Відстань між отворами | 140 mm 228 mm |
| Ширина | 290 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


