Номер артикула
3351958
EANЕд. вимірюванняу кожному
Докладний описСлуги Lemken - Лемеха
Відстань між отворами105 mm
Загальна довжина320 mm
Розмір16 Inch
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів2
Висота130 mm
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Номер деталі виробникаLemken: 335 1958
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 130 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 3351958 |
| Номер деталі виробника | Lemken: 335 1958 |
| Загальна довжина | 320 mm |
| Детальний опис | Слуги Lemken - Лемеха |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Розмір | 16 Inch |
| Відстань між отворами | 105 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



