Номер артикула
3352030
EANЕд. вимірюванняу кожному
Докладний описСлуги Lemken - Лемеха
Відстань між отворами135 mm
Загальна довжина315 mm
Розмір18 Inch
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів2
Висота145 mm
Товщина10 mm
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Підходить для корпусуSB45
Номер деталі виробникаLemken: 335 2030
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 145 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 3352030 |
| Номер деталі виробника | Lemken: 335 2030 |
| Загальна довжина | 315 mm |
| Детальний опис | Слуги Lemken - Лемеха |
| Підходить для корпусу | SB45 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Розмір | 18 Inch |
| Відстань між отворами | 135 mm |
| Товщина | 10 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



