Номер артикула
3352034
EANЕд. вимірюванняу кожному
Докладний описСлуги Lemken - Лемеха
Відстань між отворами- 135 mm
- 135 mm
405 mm
Розмір20 Inch
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів3
Висота145 mm
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Підходить для корпусуSB56
Номер деталі виробникаLemken: 335 2034
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 145 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 3352034 |
| Номер деталі виробника | Lemken: 335 2034 |
| Загальна довжина | 405 mm |
| Детальний опис | Слуги Lemken - Лемеха |
| Підходить для корпусу | SB56 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Розмір | 20 Inch |
| Відстань між отворами | 135 mm 135 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



