Номер артикула
3352135
EANЕд. вимірюванняу кожному
Докладний описСлуги Lemken - Лемеха
Відстань між отворами- 135 mm
- 135 mm
405 mm
Загальна довжина558 mm
Розмір20 Inch
Монтанавлево
Кількість монтажних отворів3
Висота150 mm
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Підходить для корпусуSB56D
Номер деталі виробникаLemken: 335 2135
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 150 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | вліво |
| Номер артикула | 3352135 |
| Номер деталі виробника | Lemken: 335 2135 |
| Загальна довжина | 558 mm |
| Детальний опис | Слуги Lemken - Лемеха |
| Підходить для корпусу | SB56D |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Розмір | 20 Inch |
| Відстань між отворами | 135 mm 135 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


