Номер артикула
3490009
EANЕд. вимірюванняу кожному
Категорія продуктуЗнущання на Диск
Наручний діаметр325 mm
Товщина3 mm
Номер деталі виробника349.0009
ТипПлоська тверда
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуКруглий
Діаметр центрального твердого отвору35 mm
Кількість твердих отворів6
Діаметр кола твердих отворів70 mm
Діаметр твердих отворів6 mm
Підходить для марки машини/автомобіля- Lemken
- Hassia
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діаметр кріпильних отворів | 6 mm |
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 70 mm |
| Діаметр центрального кріпильного отвору | 35 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Категорія продукту | Диск сошника |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Зовнішній діаметр | 325 mm |
| Номер артикула | 3490009 |
| Номер деталі виробника | 349.0009 |
| Плоский центр | Так |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken Hassia |
| Тип | Плоська тверда |
| Товщина | 3 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


