Номер артикула
3490027
EANЕд. вимірюванняу кожному
Категорія продуктуЗнущання на Диск
Наручний діаметр495 mm
Товщина4 mm
Номер деталі виробника349.0027
ТипПлоська тверда
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуn/a
Кількість твердих отворів6
Діаметр кола твердих отворів100 mm
Діаметр твердих отворів10 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діаметр кріпильних отворів | 10 mm |
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 100 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Категорія продукту | Диск сошника |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Зовнішній діаметр | 495 mm |
| Номер артикула | 3490027 |
| Номер деталі виробника | 349.0027 |
| Плоский центр | Так |
| Тип | Плоська тверда |
| Товщина | 4 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | n/a |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


