Номер артикула
4239091
EANЕд. вимірюванняу кожному
Угол среза °45 °
Діаметр отвору або каналу ✔17 mm
Номер оригінального423.9091
Діаметр позашне.700 mm
Підходить для ісх. номери423.9091
Ширина125 mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовн. | 700 mm |
| Диаметр отверстия или канала Ø | 17 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 4239091 |
| Підходить для вих. номери | 423.9091 |
| Угол среза | 45 ° |
| Ширина | 125 mm |
| № оригінальний | 423.9091 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


