Номер артикула
4239092
EANЕд. вимірюванняу кожному
Угол среза °45 °
Діаметр отвору або каналу ✔17 mm
Номер оригінального423.9092
Діаметр позашне.700 mm
Підходить для ісх. номери423.9092
Ширина200 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діаметр зовн. | 700 mm |
| Диаметр отверстия или канала Ø | 17 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 4239092 |
| Підходить для вих. номери | 423.9092 |
| Угол среза | 45 ° |
| Ширина | 200 mm |
| № оригінальний | 423.9092 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


