Номер артикула
3490029
EANЕд. вимірюванняу кожному
Категорія продуктуЗнущання на Диск
Наручний діаметр500 mm
Товщина5 mm
Номер деталі виробника349.0029
ТипПлоська тверда
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуn/a
Кількість твердих отворів6
Діаметр кола твердих отворів100 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 100 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Категорія продукту | Диск сошника |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Зовнішній діаметр | 500 mm |
| Номер артикула | 3490029 |
| Номер деталі виробника | 349.0029 |
| Плоский центр | Так |
| Тип | Плоська тверда |
| Товщина | 5 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | n/a |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



