Номер артикула
3490459
EANЕд. вимірюванняу кожному
Наручний діаметр450 mm
Товщина5 mm
Номер деталі виробника349.0459
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуn/a
Кількість твердих отворів6
Діаметр кола твердих отворів100 mm
Діаметр твердих отворів10.5 mm
Вугнутість60 mm
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вугнутість | 60 mm |
| Діаметр кріпильних отворів | 10.5 mm |
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 100 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Зовнішній діаметр | 450 mm |
| Номер артикула | 3490459 |
| Номер деталі виробника | 349.0459 |
| Плоский центр | Так |
| Товщина | 5 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | n/a |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


