Номер артикула
3490466
EANЕд. вимірюванняу кожному
Категорія продуктуДиск борони
Наручний діаметр620 mm
Товщина6 mm
Номер деталі виробника349.0466
ТипЗдублений зубчастий
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуn/a
Кількість твердих отворів6
Діаметр кола твердих отворів130 mm
Діаметр твердих отворів13 mm
Кількість канавок10
Вугнутість66 mm
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вугнутість | 66 mm |
| Діаметр кріпильних отворів | 13 mm |
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 130 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Категорія продукту | Диск борони |
| Кількість канавок | 10 |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Зовнішній діаметр | 620 mm |
| Номер артикула | 3490466 |
| Номер деталі виробника | 349.0466 |
| Плоский центр | Так |
| Тип | Здублений зубчастий |
| Товщина | 6 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | n/a |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


