Номер артикула
3490470
EANЕд. вимірюванняу кожному
Категорія продуктуДиск борони
Наручний діаметр465 mm
Товщина5 mm
Номер деталі виробника349.047
ТипПлоский зубчастий
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуn/a
Кількість твердих отворів4
Діаметр кола твердих отворів98 mm
Діаметр твердих отворів12.5 mm
Кількість канавок20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кріпильних отворів | 12.5 mm |
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 98 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Категорія продукту | Диск борони |
| Кількість канавок | 20 |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Зовнішній діаметр | 465 mm |
| Номер артикула | 3490470 |
| Номер деталі виробника | 349.047 |
| Плоский центр | Так |
| Тип | Плоский зубчастий |
| Товщина | 5 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | n/a |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


