Номер артикула
3363720
EANЕд. вимірюванняу кожному
Докладний описСлужники Lemken - Лемеха попередника
Відстань між отворами88 mm
Загальна довжина195 mm
Монтанаправая
Кількість монтажних отворів2
Висота100 mm
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Підходить для корпусуS190
Номер деталі виробникаLemken: 336 3720
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemken |
| Користувальницькі характеристики | |
| Высота | 100 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Монтажна сторона | права |
| Номер артикула | 3363720 |
| Номер деталі виробника | Lemken: 336 3720 |
| Загальна довжина | 195 mm |
| Детальний опис | Служники Lemken - Лемеха попередника |
| Підходить для корпусу | S190 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Відстань між отворами | 88 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



