Номер артикула
3491 0008
EANЕд. вимірюванняу кожному
Категорія продуктуДиск борони
Наручний діаметр449 mm
Товщина4 mm
Номер деталі виробника3491 0008
ТипПлоський рифлений
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуn/a
Кількість твердих отворів6
Діаметр кола твердих отворів100 mm
Діаметр твердих отворів10 mm
Підходить для марки машини/автомобіляLemken
Підходить для моделі машини/автомобіля- Compact-Solitair 9/600
- Solitair 25
Track levelling disc D449x4 LK100 6xD10,5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Диск |
| Виробник | XD+ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Technical item description | Track levelling disc D449x4 LK100 6xD10,5 |
| Діаметр кріпильних отворів | 10 mm |
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 100 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Категорія продукту | Диск борони |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Зовнішній діаметр | 449 mm |
| Номер артикула | 3491 0008 |
| Номер деталі виробника | 3491 0008 |
| Плоский центр | Так |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Lemken |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | Compact-Solitair 9/600 Solitair 25 |
| Товщина | 4 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | n/a |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


